Karta Seniora Gminy Ustka

Ustka, dnia 28-12-2016 roku

W dniu 16 grudnia 2016 roku Rada Gminy Ustka przyjęła do realizacji Program „Karta Seniora Gminy Ustka”. Program ma na celu poprawę jakości życia i aktywizację seniorów zamieszkałych na terenie Gminy Ustka. Dzięki uczestnictwu w Programie seniorzy będą mogli skorzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje. Program zakłada też zwiększenie dostępności do dóbr kultury, zachęca do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i sportowych, a także kształtuje pozytywny wizerunek seniorów z Gminy Ustka.

Z Programu korzystać będą osoby, które ukończyły 65 rok życia.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy poprzez zaproponowanie swoich usług i produktów z ulgą lub zwolnieniem dla posiadaczy Karty. Oczekujemy na Państwa pomysły na wielu płaszczyznach działań tak, aby umożliwić osobom korzystającym z Karty Seniora szeroki wachlarz zniżek. Potwierdzeniem przystąpienia do Programu będzie porozumienie określające warunki współpracy.

Zachęcamy do udziału w programie, dzięki czemu zwiększy się grono klientów, wzmocni się wizerunek firmy, poprawi jej rozpoznawalność wśród mieszkańców, a tym samym dla posiadaczy Karty będzie to zachęta do korzystania z przywilejów i wsparcie domowych budżetów.

Samorząd ze swojej strony zapewnia promocję firmy poprzez umieszczenie informacji o udzielonych rabatach, adres i link do strony internetowej na stronie instytucji samorządu terytorialnego, w lokalnej, gminnej prasie, na tablicach ogłoszeń na terenie Gminy Ustka.

Deklaracje uczestnictwa można składać na adres e-mail Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Ustce:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w siedzibie Ośrodka, ul. Dunina 24, pokój nr 15.


Wszelkich informacji dotyczących Programu udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ustce pod nr tel. 059 8147-197, oraz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

alt


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości