Aktualności

"Mikołaj z Nadzieją" zabawa dla dzieci

Ustka, dnia 23.11.2016 r.

alt

Informacja PION

Ustka, dnia 21.11.2016 r.alt


21 listopada 2016 roku - Dzień Pracownika Socjalnego

Ustka, dnia 18-11-2016 roku

Dzień 21 listopada 2016 roku został ustanowiony Dniem Pracownika Socjalnego.
Z tej okazji życzymy wszystkim osobom wykonującym zawód pracownika socjalnego oraz pracownikom pomocy społecznej niesłabnącego entuzjazmu, wiary w drugiego człowieka,
wiele siły w codziennej pracy
i satysfakcji z niesienia pomocy innym.


alt

Konkurs plastyczny „To właśnie jest moja rodzina”


Ustka, dn. 18.11.2016r.

Konkurs plastyczny „To właśnie jest moja rodzina”

W dniach 11.10.2016r- 14.11.2016r. w Szkole Podstawowej w Gąbinie, Wytownie i Charnowie odbył się konkurs plastyczny „To właśnie jest moja rodzina” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy społecznej w Ustce oraz dyrekcję szkół.


W szkole Podstawowej w Gąbinie z pośród 19 prac komisja w składzie: Pani Alicja Roguszczak- kierownik Ośrodka, Pani Elżbieta Sroka- pracownik socjalny oraz Pani Maria Weiwer- dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąbinie wybrała następujące prace: I miejsce uczennica kl. III Zuzanna oraz wyróżnienia dla Aleksandry i Mai. Oddziału Przedszkolnego w Gąbinie wpłynęło 5 prac i wszystkie zostały wyróżnione. W szkole w Wytownie udział w konkursie wzięło pięcioro dzieci a I miejsce według komisji w składzie: Jolanta Wangin- pracownik socjalny, Krystyna Konieczna- dyrektor szkoły zdobył Sebastian, lat 10. W Charnowie jury w składzie: Grażyna Piłka- pracownik socjalny, Jolanta Wangin- pracownik socjalny, Aleksandra Lewandowska- dyrektor szkoły oceniło aż 31 prac uczniów szkoły podstawowej. I miejsce dobyła Natalia z kl. V, II miejsce Jakub z oddziału Przedszkolnego a III trafiło do Patrycji z kl. I. Uczniowie biorący udział w konkursie nagrodzeni zostali słodkimi upominkami.


Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie.altalt

altalt

altalt

altalt

altalt

altalt

altalt

altaltSzkolenia dla kobiet z zakresu samoobrony

Ustka, dnia 17.11.2016 r.Szkolenia dla kobiet z zakresu samoobrony.


Informujemy, że z inicjatywy Ministra Obrony Narodowej rusza I edycja ogólnopolskich i bezpłatnych szkoleń dla kobiet z technik samoobrony. Na terenie powiatu słupskiego i lęborskiego szkolenie odbywać się będzie w bazach jednostek wojskowych w Ustce i Słupsku. Zapisy, dane kontaktowe na stronie internetowej www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet.

Więcej artykułów…
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości