Aktualności

Rajd Rowerowy

 

Zapraszamy na XII Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych

 

 

 

  rajd rowerowy .jpg

Zjazd Maskotek

 

 

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zjazd Maskotek w Rowach

 

 

Nowy Partner w gminnej Karcie Dużej Rodziny

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustce informuje, iż do Programu „Karta Dużej Rodziny” przystąpił nowy Partner oferujący zniżki tj.

 

1. Ośrodek Szkolenia Kierowców "Marta" Andrzej Piłka, 76-270 Ustka, ul. Grunwaldzka 43/23, który oferuje:

   10 % zniżki na podstawowy kurs nauki jazdy

 

 

Aktualny katalog ulg, zwolnień i preferencji w załączniku.

 

 

 

 

 

Informacja

 

Portal duzarodzina.pl umieścił artykuł o gminnej Karcie Dużej Rodziny na swojej stronie. Dzięki temu nasi Partnerzy są promowani na skalę ogólnopolską!

 

Link do artykułu: http://duzarodzina.pl/karty-duzych-rodzin-artykuly

 

 

alt

Spotkanie z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej

 

W dniu 27 czerwca 2014 roku w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie z udziałem Pary Prezydenckiej oraz samorządów, które wprowadziły Kartę Dużej Rodziny.

Na spotkanie zaproszona została Pani Wójt Anna Sobczuk – Jodłowska, jednak w Jej imieniu w uroczystości wzięła udział Alicja Roguszczak kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ustce.

W spotkaniu uczestniczył również Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz. Pan Prezydent Bronisław Komorowski złożył serdeczne podziękowania samorządom za zaangażowanie i wkład pracy na rzecz rodzin wielodzietnych.

W trakcie spotkania Minister Pracy i Polityki Społecznej przyznał pierwsze, symboliczne ogólnopolskie Karty Dużej Rodziny z numerami 1 i 2 dla Pary Prezydenckiej: Bronisława i Anny Komorowskich, którzy są rodzicami pięciorga dzieci.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, zakończone zostało wspólnym zdjęciem Pary Prezydenckiej z przedstawicielami poszczególnych gmin z danych województw.

W Gminie Ustka Karta Dużej Rodziny, przyjęta uchwałą Rady Gminy, funkcjonuje od lutego br. Z pomocy, w formie ulg, zniżek i zwolnień korzysta 61 rodzin, Karty wydano dla 330 osób uprawnionych.

 

zdjecie 123

 

Więcej artykułów…
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości