Aktualności

SPOTKANIE


Ustka, dnia 09-06-2017 roku

SPOTKANIE NA SZCZYCIE !!!!!


W dniu 8 czerwca br. odbyło się spotkanie Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego. Oprócz bieżących spraw, które rozpatrywane były w trakcie spotkania, w drugiej części odbyło się spotkanie z Gminnym Zespołem Interdyscyplinarnym z Inowrocławia. Członkowie Zespołu z Inowrocławia wypoczywali na terenie naszej gminy i wyrazili chęć spotkania się z naszym Zespołem. W spotkaniu uczestniczyła Wójt Gminy Ustka oraz z-ca Wójta Gminy Inowrocław. W trakcie spotkania wymieniono się doświadczeniami, przeanalizowano niektóre kwestie związane z prowadzeniem procedury Niebieskiej Karty. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.altZapraszamy na spotkanie informacyjne w Słupsku: „Wsparcie dla osób 50+ - perspektywa finansowa 2014-2020”
Ustka, dnia 01-06-2017 roku
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 29 czerwca 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia dla osób powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W programie spotkania m.in.:
  • ​Jak założyć działalność gospodarczą dzięki Funduszom Europejskim.
  • Podnieś swoje kwalifikacje i kompetencje – czyli możliwości rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom i kursom językowym, komputerowym i zawodowym.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  • Wsparcie Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku dla osób 50+ czyli możliwości skorzystania
    z dotacji, szkoleń, staży, doposażenia stanowiska pracy lub z dofinansowania do wynagrodzenia.

  • Porady Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – ABC składek ZUS oraz zmiany w ustawie emerytalnej.
  • Programy profilaktyki zdrowotnej współfinansowane z Funduszy Europejskich.
  • Zdrowie na plus – czyli porady dietetyka. Możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji Poradni Promocji Zdrowia (pomiar ciśnienia tętniczego oraz poziomu glukozy, analiza składu masy ciała).
Miejsce i termin spotkania:
Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 czerwca 2017 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 09:00 – 13:00.
Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 27 czerwca wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 84 68 114 lub 59 84 68 115.
Program oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: http://pomorskiewunii.pl/-/spotkanie-informacyjne-w-slupsku-wsparcie-dla-osob-50-perspektywa-finansowa-2014-2020- Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
​Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy .


alt

Warsztaty dietetyczne w ramach działań towarzyszących Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, finansowanego przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2016.


Ustka, dnia 30.05.2017 roku